Pożegnaliśmy gościnne Żukowo i po 28 km marszu dotarliśmy do przyjaznego nam Przywidza. Pośród modlitwy, śpiewów, rozmów z bratem i siostrą uważnie słuchaliśmy tego, co przekazał nam na Eucharystii i w czasie konferencji ks. Andrzej. Pierwsze - to moc SŁOWA, którego możemy tak użyć, aby zranić kogoś. Możemy je też zachować tylko dla siebie i zmarnować otrzymany dar. Chciejmy jednak słowo Boże użyć po to, aby nim żyć i nieść je innym.
Drugie - to pytanie do każdego z nas: czy i jak wykorzystuję łaski chrztu świętego, co otrzymałem i co mam rozdać?
Maryjo, pomóż nam dzielić się słowem Twojego Syna na dalszych etapach naszej wędrówki i tam gdzie zostaliśmy posłani. Naucz nas żyć łaskami chrztu świętego.