Drodzy pielgrzymi!
Już jutro w parafii z którą za sprawą księdza kierownika jesteśmy mocno związani rozpocznie się wizytacja kanoniczna. Biskup Zbigniew Zieliński odwiedzi parafię Najświętszego Serca Maryi w dniach 11-12 marca br. Sama wizytacja polega na spotkaniu z parafianami oraz duszpasterzami i jest swego rodzaju weryfikacją rozwoju duchowego i materialnego danej parafii.
W zwyczaju takich wizytacji jest również spotkanie ze wspólnotami i grupami duszpasterskimi działającymi przy parafii. Z wielkim zaszczytem przyjęliśmy zaproszenie księdza biskupa do przybycia na takie spotkanie i chcemy zaprosić także Was kochani pielgrzymi do silnego zaprezentowania się na nim. Audiencja dla wszystkich grup parafii odbędzie się w niedzielę (11.03) o godzinie 16:00 w kościele. Zapraszamy Was serdecznie.