Kochani pielgrzymi i sympatycy Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki!
Niech Zmartwychwstały Pan napełnia nas Wiarą, Nadzieją i Miłością, które nigdy nie gasną, a które pozwolą osiągnąć nam chwałę Królestwa Niebieskiego.
Prośmy Zmartwychwstałego, aby blaskiem swojej miłości rozświetlał drogę naszego życia, ożywiał w nas to co jeszcze uśpione i trwa w ciemności.
Życzę Wam radości zachwytu nad pustym grobem - do którego On nas zaprasza, abyśmy sami poszli i uwierzyli.
Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!
