Kochani Pielgrzymi, Symaptycy Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę oraz Uczestnicy Formacji Adoracji,
Dziękujemy wszystkim obecnym na naszym drugim spotkaniu Formacja Adoracja w pierwszy piątek miesiąca 1 listopada
Cieszymy się, że było nas aż tylu tego dnia.
Zachęcamy do trwania dalej przy pięknych tekstach medytacji oraz ich odświeżaniu do naszego kolejnego spotkania, które odbędzie się już niedługo bo 06.12.
Wersję audio oraz tekst rozważań do pobrania znajdziecie poniżej
Osoby, które nie mogły być z nami naszych ostatnich spotkaniach zachęcamy do osobistej medytacji podczas adoracji lub na modlitwie osobistej. Zapraszamy na kolejne wspólne spotkanie z Jezusem przed Najświętszym Sakramentem.
Powtarzajmy codziennie Akt Strzelisty:
SERCE JEZUSA, PRZEBŁAGANIE ZA GRZECHY NASZE - ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI
Linki do rozważań:
https://youtu.be/1yh105N5u3c?si=jF-aI5dO919LUMz3
oraz
bit.ly/3C5sLHk